dostawa darmowa dostawa!

ikona_dostawa_gratis_0_zl

Dostawę wszystkich produktów realizujemy standardowo przy współpracy z firmami GLS oraz DPD. Wszystkie produkty dostępne w ofercie online dostarczamy GRATIS na terenie Polski (w dni robocze). Paczki przekraczające standardowe wymiary oraz przesyłki zagraniczne wyceniane są indywidualnie.

Transport-4.png

ikona_dostawa_w_3_dni

Przyjęte zamówienie wysyłamy pod wskazany adres na terenie Polski w dni robocze od poniedziałku do piątku. Termin dostawy przesyłki standardowo wynosi 24h, w skrajnych przypadkach może zostać wydłużony przez przewoźnika do 3 dni roboczych.

Termin realizacji zamówienia liczony jest od akceptacji plików produkcyjnych oraz otrzymania płatności. Termin realizacji zamówienia podany jest w tabeli poniżej oraz w karcie każdego produktu. Termin realizacji nie uwzględnia czasu wysyłki.

o nas_V1e.png

ikona_sledzenie_przesylki

Po nadaniu przesyłki otrzymają Państwo e-mail z numerem listu przewozowego, który umożliwi śledzenie statusu przesyłki w systemie przewoźnika. W zależności od rejonu można zadzwonić do kuriera, aby ustalić termin dostarczenia przesyłki.

Transport-4.png

ikona_protokol_szkody

Pamiętaj, aby sprawdzić przy odbiorze przesyłki czy opakowanie nie jest uszkodzone, oraz czy przesyłka zawiera zdeklarowaną w liście przewozowym ilość paczek. W przypadku uszkodzenia lub niekompletnej przesyłki przypominamy o konieczności spisania protokołu szkody w obecności kuriera, oraz niezwłocznym przesłaniu go do nas na adres e-mail: druk@drukarniafortuny.pl. W przeciwnym razie możesz stracić swoje prawa do roszczeń.


o nas_V1e.pngZamówienia również można odebrać osobiście w naszej siedzibie po uprzednim ustaleniu terminu.
Biuro jest czynne  w godzinach
9:00-17:00 od poniedziałku do piątku