dostawa darmowa dostawa!

ikona_wyceny_online

Wiemy, że uzyskanie szybkiej wyceny zamówienia jest równie ważne, jak jakość produktu czy atrakcyjna cena. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy drukarnię internetową opartą o zaprojektowany przez nas autorski System Kalkulacji Druku. Stworzenie kompletnej wyceny dla Twojego klienta trwa 1 minutę. Tworzenie gotowych ofert nigdy nie było jeszcze tak szybkie!

 

System tworzenia kalkulacji PDF

System oferuje możliwość wgrania własnego logo, nadania marży lub rabatu oraz przesłanie kalkulacji w formie PDF klientowi. To wszystko możesz zrobić ze smartfona w 1 minutę.

wycena_online_krok_1

wycena_online_krok_2

wycena_online_krok_3

Funkcjonalność jest udostępniana klientom agencyjnym na życzenie.

Wspolpraca-_kropki-str-lewa.png

ikona_darmowy_preflight

Przejrzysty System Przesyłania Plików pozwoli Ci szybko i sprawnie zamówić materiały drukowane online. Nie musisz się obawiać błędów technicznych w plikach produkcyjnych. Twoje grafiki dodatkowo sprawdzimy dzięki bezpłatnej usłudze Sprawdzania Plików (Preflight).Każdy przesłany do nas plik przejrzą nasi eksperci DTP, a drobne poprawki, możliwe do wykonania na zamkniętym PDF, wprowadzą bez dodatkowych opłat. Jeśli plik nie spełni wymogów technicznych, otrzymasz raport ze szczegółowym wykazem błędów.

o nas_V1e.png

ikona_brak_ukrytych_kosztow

Całkowita cena produktu jest widoczna w karcie produktu, nie doliczamy dodatkowych kosztów za transport, pakowanie.

Wspolpraca-_kropki-str-lewa.png

o nas_V1j.png

Każde zamówienie, nawet najdrobniejsze, wysyłamy na terenie Polski za darmo!

o nas_V1e.png

ikona_przesylka_incognito

W DrukarniFortuny.pl możesz wysyłać produkcje bezpośrednio do swojego klienta, dzięki usłudze incognito. Po wybraniu takiej opcji możesz wybrać swoje dane jako dane dostawcy. Drukarnia Fortuny pozostaje incognito dla Twojego klienta.

Wspolpraca-_kropki-str-lewa.png

ikona_stala_wspolpraca

Dla stałych klientów, przygotowaliśmy najniższe ceny na rynku, rabaty nawet do -25%. Do współpracy nie wymagamy wypisu z KRS czy rejestru działalności, w ogóle nie musisz mieć działalności.