dostawa darmowa dostawa!

ikona_wycena_przez_smartfon

DrukarniaFortuny.pl to przyjazny użytkownikom portal szybkich wycen i produkcji materiałów drukowanych. Powstał specjalnie dla osób zamawiających online materiały poligraficzne dla firm, agencji reklamowych oraz freelancerów. To nowoczesna, offsetowa i cyfrowa warszawska drukarnia z siedzibą przy ul. Fortuny (stąd jej nazwa), oraz jedna z pierwszych na polskim rynku mobilna - czyli działająca na smartfony i tablety - wersja drukarni internetowej.

ikona_wycena_online

Przygotowanie wyceny w PDF z Twoim logo trwa 1 minutę. Twórz wyceny - korzystając ze smartfona czy tabletu, można je zrobić w biurze, taksówce, na ławce w parku, a nawet podczas spotkania z klientem. Samodzielne generowanie wycen online, jak i sklep/drukarnia internetowa działają 24/h na dobę. Wycenisz i zamówisz u nas każdą rzecz do druku lub produkcji, potrzebną w biurze, agencji full service, hotelu, restauracji, szkole czy klubie.

o nas_V1e.png

ikona_sprawdzanie_plikow

Przejrzysty System Przesyłania Plików do drukarni pozwoli Ci szybko i sprawnie zamówić materiały drukowane online. Do przesyłania plików wykorzystujemy technologię Dropbox, WeTtransfer, Dysk Google. Nie musisz się obawiać błędów technicznych w plikach produkcyjnych.

Twoje prace dodatkowo sprawdzimy, dzięki bezpłatnej usłudze Sprawdzania Plików (Preflight).

Więcej w zakładce WSPÓŁPRACA.

Ikona_drukarnie_offset_solwent_cyfra

DrukarniaFortuny.pl to w rzeczywistości 3 drukarnie w jednym. Istniejemy na rynku od 10 lat. Drukujemy na maszynach wielkoformatowych Roland (szerokość wstęgi max. 160cm), Jeti (szerokość wstęgi max. do 500 cm), maszynach produkcyjnych Konica Minolta (max. 330x1200mm) oraz maszynie offsetowej Heidelberg SpeedmasterXL 105 (max.1050x750 mm). Dysponujemy nowoczesną introligatornią wyposażoną w wycinarki cyfrowe, laminatory, finiszery do oprawy szytej i wiele innych urządzeń. Nasz park maszyn został zaprojektowany do produkcji wielu zamówień jednocześnie, w krótkich seriach, co przekłada się na bardzo szeroki zakres usług poligraficznych w bardzo atrakcyjnych cenach – od wizytówek, plakatów, ulotek, kalendarzy, naklejek, folii samochodowych po rollupy, banery, ścianki popup, materiały POS, billboardy czy citylighty i wiele innych.

Wszystko znajdziesz w zakładce PRODUKTY.

o nas_V1e.png

Ikona_10_lat_na_rynku

Właścicielem portalu DrukarniaFortuny.pl jest firma Marpress – drukarnia z polskim kapitałem istniejąca na warszawskim rynku już ponad 10 lat. Naszą drukarnię tworzy zespół specjalistów z ponad 20 letnim doświadczeniem w DTP, druku oraz postprodukcji.

 

Zespół
Drukarni Fortuny

 

Zaufali nam:

loga oki 2.png