dostawa darmowa dostawa!

Zamawiając projekt graficzny otrzymujesz 2 godziny robocze pracy grafika (to zazwyczaj wystarcza do wykonania prostego projektu). Otrzymujesz od nas 2 propozycje layoutu graficznego, wybierasz lepszy, możesz zgłosić swoje poprawki do projektu, akceptujesz, my drukujemy i gotowe.

W przypadku gdy w naszej ocenie Twój pomysł na projekt przekroczy 2 godziny pracy grafika skontaktujemy się z Tobą zanim grafik zabierze się do pracy w celu ustalenia kosztorysu projektu. Masz prawo nie zgodzić się na naszą propozycję kosztową, w takim wypadku zwrócimy Ci koszt projektu, a zlecenie zostanie wstrzymane do czasu dostarczenia gotowego projektu.

Jeśli zgłoszone poprawki lub sam pomysł projektu, przekroczą 2 godz. pracy grafika, skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie w celu uzgodnienia dalszych kosztów. Nie musisz się zgadzać na dodatkowe koszty, w takim wypadku przekażemy ci projekt w formie pliku PDF otwartego w wersji produkcyjnej a zlecenie zostanie wstrzymane do czasu dostarczenia gotowego projektu.

Ceny projektów nie są takie same dla wszystkich produktów, dlatego przygotowaliśmy tabelę cen dla każdego produktu niezależnie. W produktach wielostronicowych jak katalogi, gdzie można samemu definiować ilość stron, zamówienie i wycena projektu jest wykonywana indywidualnie.
Średni czas oczekiwania na projekt to 5-8 dni roboczych od złożenia i opłacenia zlecenia.