dostawa darmowa dostawa!

Identyfikatory laminowane

Identyfikatory na smyczy

Identyfikatory laminowane

Identyfikatory drukujemy na grubym papierze kredowym 300g w rozmiarze A6 (105x148 mm). Identyfikatory są laminowane kieszonkowo oraz dziurkowane aby umożliwić przypięcie smyczy. Produkt oferowany jest również w wersji z personalizacją oraz smyczą w kolorze podstawowym bez nadruku. Identyfikatory drukujemy w kolorystyce CMYK jednostronnie (4+0) lub dwustronnie (4+4).

Identyfikatory laminowaneWybierz parametry produktuCzas realizacji

3 dni robocze

Technologia:

Identyfikatory wykonujemy w dwóch technikach druku - offsetowej oraz druku cyfrowym w zależności od wybranej specyfikacji technicznej.

Zadruk:

Identyfikatory na szyję drukujemy jednostronnie (4+0) lub dwustronnie (4+4) w kolorystyce CMYK. Kolory specjalne np. Pantone wykonujemy w ramach indywidualnej kalkulacji.

Formaty:

Identyfikatory wykonujemy w formacie A6 (105x148 mm).

Wykończenie:

Jako uzupełnienie produktu proponujemy smycze w kolorach podstawowych (czarne lub białe) bez nadruku. Jeżeli interesują cię nieszablonowe uszlachetnienia jak złocenie, druk w kolorach Pantone, czy hologram wyślij do nas wiadomość z opisem produktu. Przygotujemy dla Ciebie kalkulację, po jej akceptacji wydrukujemy identyfikatory wg twoich wytycznych.

Rozdzielczość

Minimalna rozdzielczość przesyłanych prac to 250 dpi, maksymalna 300 dpi.

Kolorystyka

Produkty standardowo drukowane są w kolorystyce CMYK (4 kolory). Maksymalny poziom nafarbienia to 300%.

Rozmiar pisma

Minimalna wielkość pisma drukowanego więcej niż jednym kolorem lub w kontrze wynosi 6 pkt. Minimalna grubość linii wynosi 0,125 mm. Tak cienkie linie powinny zawierać 100% koloru.

Pantone

Kolory Pantone powinny być oznaczone w pliku PDF wg wzornika Pantone jako dodatkowy kolor, lub na kolejnej stronie jako 100% Black.

Margines bezpieczeństwa

Margines bezpieczeństwa, w którym nie powinny się znajdować ważne elementy jak teksty czy logo, wynosi 3 mm od krawędzi w skali 1:1.

Spady

Plik powinien zawierać znaczniki cięcia oraz zdefiniowane spady (BleedBox) po 3mm z każdej strony i TrimBox (obszar netto, po obcięciu, zgodny z liniami cięcia).

Fonty

Przesłane prace powinny mieć dołączone w pliku PDF fonty, lub czcionki powinny być zamienione na krzywe.

Profile ICC

Przesłane prace nie powinny zawierać żadnych profili ICC.

Pliki produkcyjne

Prace do druku przyjmujemy wyłącznie w formacie: PDF (v. 1.4). Prace mogą być wygenerowane z programów: Adobe In Design, Illustrator, Corel Draw, QuarkXPress. Pliki produkcyjne w formie plików otwartych przyjmujemy wyłącznie po indywidualnych ustaleniach, w takim przypadku plik otwarty zostanie wypuszczony do druku przez nasz dział DTP, po wcześniejszej akceptacji przez klienta. Taka usługa jest dodatkowo płatna 70 zł netto za godzinę pracy operatora DTP.

Strony dokumentu

Praca w pliku PDF powinna być wycentrowana na stronie. Jeśli praca zawiera więcej niż jedną stronę, kolejne strony powinny być zapisane w ramach jednego pliku PDF. Jeśli praca zawiera maskę lakieru UV przypisaną do jednej strony, powinna być zapisana w dokumencie jako kolejna strona po tej, której dotyczy.

Personalizacja

Plik personalizacji powinien być przygotowany w MS Excel 97-2003. Rekordy powinny się znajdować w kolejnych wierszach w pierwszej kolumnie, jeśli plik posiada więcej grup rekordów należy je umieścić w kolejnych kolumnach. Format komórek powinien być tekstowy. Komórki nie mogą zawierać żadnych formuł i makr.
Do personalizacji niezbędna jest informacja o rodzaju i wielkości czcionki, kolorze oraz rozmieszczeniu rekordów.

Czarna apla

Jeśli praca zawiera dużą czarną powierzchnię, aby uzyskać głęboką czerń należy użyć składowych CMYK 30/30/30/100.