dostawa darmowa dostawa!

Drukarnia do zadań specjalnych

Drukarnia do zadań specjalnych

 (1064)    (1)    0

Pierwszy tydzień w nowej pracy. Wszyscy są bardzo mili. Czujesz, że zespół wpuścił Cię do swojego grona. Na pewno pierwsze zawodowe lody przełamała pyszna kawa i szarlotka, którą poczęstowałaś nowych współpracowników. Zaczęły się pojawiać zaproszenia na wspólny lunch, krótkie rozmowy przy szybkiej kawie w firmowym barze. Coraz częściej słyszysz „chować się, Zeus podąża na Olimp”, „zaraz polecą pioruny”. Chodzi oczywiście o Twojego Szefa. Nie mieliście jeszcze okazji się poznać. Twoje zatrudnienie zbiegło się z terminem jego wyjazdu na ważną konferencję. Nagle telefon na Twoim biurku ostro zadzwonił. Podskoczyłaś, kiedy zobaczyłaś numer Twojego przełożonego. Kilka głębokich oddechów i idziesz do jaskini Lwa.

Wydruki z naciskiem na jakość

Rzeczony Lew, lub Zeus nawet nie podniósł na Ciebie wzroku. Patrząc w monitor wydał Ci dyspozycje złożenia zamówienia na materiały do biura. Najważniejsze jednak są jego wizytówki. Wymienił nazwę LODOWE?!? Kolejne produkty, które masz załatwić do biura to koperty, papier firmowy i teczki ofertowe. Wszystko ma być wysokiej jakości, niezwykłe, bo wśród uczestników najbliższego eventu, który przygotowujecie, będzie wielu potencjalnych klientów. Wszystko oczywiście potrzebne na wczoraj. Robisz dobrą minę do złej gry. Nagle pustka w głowie. Udając bohaterkę kompletnie nie zwróciłaś uwagi na szczegóły techniczne, które wyrzucał z siebie Zeus, znaczy Twój szef. Miałaś wrażenie, że powrót za biurko i moment rozpoczęcia realizacji polecenia służbowego to film w zwolnionym tempie i totalny chaos razem wzięte.

Znów kilka głębokich oddechów. Przypominając sobie „miłą” wizytę w gabinecie Szefa już wiesz, że od tego, jak wykonasz zlecone zadanie, zależy Twoje najbliższe zawodowe życie.

 

DrukarniaFortuny.pl - intuicyjny system składania zamówień i wyceny zamówienia

Oczywiście rzuciłaś się na swój komputer, wbijając nerwowo w przeglądarkę hasło „drukarnia, zamówienia, wycena”. Jest! DrukarniaFortuny.pl. Wchodzisz na stronę drukarni internetowej.
O, jest wersja mobilna. Kiedy dostaniesz od szefa kolejne zamówienie, tym razem zaproszeń na Twoje pożegnanie z pracą, zrealizujesz je choćby w środku nocy, jadąc pociągiem na koniec świata!!! :(

No dobra, są wizytówki. Jest ich kilka rodzajów, ale są i te których potrzebujesz. Wizytówki ICE.

Wizytówka ICE

To produkt dla tych, dla których tradycyjne wizytówki są zbyt nudne. No tak, jakże mogłoby być inaczej, dopowiadasz wracając myślami do Zeusa. Nowoczesne półprzeźroczyste tworzywo o strukturze zmrożonego szkła oraz sztywności kartonu 270g nadaje wizytówce niesamowitego, nowoczesnego wyglądu. Wizytówki ICE są drukowane wyłącznie jednostronnie w kolorystyce CMYK. Te wizytówki nie potrzebują dodatkowych uszlachetnień.

Następnie masz wybrać parametry zamówienia. Z dwóch wskazanych formatów wizytówek wybierasz 90x50 mm, DrukarniaFortuny.pl podpowiada jaki papier i kolorystyka. Jeszcze tylko określasz nakład np. 100 sztuk, 1 wzór wizytówek ze swoim projektem graficznym i wycena zamówienia jest gotowa! Możesz ją zapisać w pliku PDF. Trwało to niecałą minutę!

Wierząc coraz bardziej, że DrukarniaFortuny.pl przyniesie Ci szczęście, śmiało klikasz w zamówienie firmowych kopert.

Koperty firmowe z nadrukiem, papier i teczki ofertowe też w minutę

Drukarnia online informuje Cię, że koperty firmowe są drukowane w czterech najpopularniejszych rozmiarach, DL, C6, C5, C4, na papierze 80g. Rozmiary C4, C5 oraz DL posiadają zamknięcie typu HK – czyli samoklejąca z paskiem, natomiast rozmiar C6 posiada zamknięcie typu SK (dla niewtajemniczonych samoklejąca).

Wszystkie rodzaje kopert posiadają wewnętrzny niebieski poddruk. Koperty firmowe standardowo są drukowane jednostronnie w kolorystyce CMYK (fachowo 4+0). Niech te nazwy Cię nie przerażą – na stronie wszystko jest opisane i pokazane na wizualizacjach.

Po raz kolejny wybierasz format kopert. Papier, kolorystykę i typ koperty DrukarniaFortuny.pl
już określiła za Ciebie. Wybierasz jeszcze personalizację, nakład, jeden wzór i wszystkie parametry Twojego zamówienia, jego wycenę masz przed oczami. BŁYSKAWICZNIE!!! Znów klikasz „Zapisz wycenę do PDF”. Zrobione.

Wycena w 1 minutę

Podobnie postępujesz, kiedy zamawiasz papier firmowy i teczki ofertowe. Najpierw możesz przeczytać więcej szczegółów na temat parametrów Twojego zamówienia https://drukarniafortuny.pl/papier-firmowy i https://drukarniafortuny.pl/teczki-ofertowe. Potem wybierasz produkt i na formularzu wybierasz interesujące Cię parametry. Znów nie musisz nigdzie szukać. DrukarniaFortuny.pl podpowiada Ci najlepsze rozwiązania. Po 1 minucie masz gotową wycenę.

 

Oszczędzając czas otrzymujesz produkt najwyższej jakości

Pół godziny po wizycie w gabinecie szefa, ponownie otwierasz drzwi Olimpu meldując wykonanie zadania. I stało się coś niezwykłego. Zeus spojrzał na Ciebie! Pani…? Anna Kowalska, jestem nową sekretarką. Szef bierze od Ciebie wydrukowane wyceny wizytówek ICE, kopert, papieru firmowego i teczek ofertowych.

 

Składasz w DrukarniFortuny.pl pierwsze zamówienie? Na start otrzymujesz 20% rabatu.

Siedzisz jak na szpilkach. Spodoba mu się, czy nie? Drzwi do jaskini Lwa otwierają się. Serce chce Ci wyskoczyć. „Pani Aniu, świetna robota. Błyskawicznie złożone zamówienie i wycena. Wszystko jasne w tak krótkim czasie i jeszcze ten 20% rabat! Robimy to! A…może mógłbym liczyć na kawę? Przez tą pogodę głowa mi pęka…”.

Podsumowując ten ważny dla Ciebie dzień warto podkreślić, że nigdy nie należy tracić głowy. Rozwiązanie było pod ręką. Dzięki DrukarniFortuny.pl wszystko poszło sprawnie i fachowo, a Lew vel Zeus, czyli Szef okazał się naprawdę miłym człowiekiem.

Każdy przełożony ceni zaradnych i kompetentnych pracowników. Tym razem jednym z nich, wirtualnym, była DrukarniaFortuny.pl. Warto mieć jej adres mailowy, być na bieżąco z aktualną ofertą, promocjami, bo to same korzyści.

Ps. Mamy też specjalne rabaty dla stałych klientów.

 (1064)    (1)    0

Twój komentarz został wysłany. Dziękujęmy!
Captcha
Skomentuj na Facebooku