dostawa darmowa dostawa!

Drukarnia w smartfonie - jak to działa?

Drukarnia w smartfonie - jak to działa?

 (10336)    (1)    0

Już ponad 50% osób robiących zakupy przez Internet używa do tego celu smartfonów i tabletów. Odsetek osób korzystających z urządzeń mobilnych rośnie lawinowo i nie zanosi się, żeby coś w tej materii się zmieniło w najbliższych latach. Ponad 90% kupujących wykorzystuje smartfony, by ułatwić sobie proces zakupu np. przejrzeć opinię, sprawdzić dane techniczne danego produktu. Wniosek jest prosty – Polacy pokochali swobodę i wygodę jaką daje możliwość złożenia zamówienia przez smartfon i my się w ten trend wpisujemy – jesteśmy „mobile friendly”. Zobaczmy jak wygląda proces zamówienia realizowany przy pomocy smartfonu.


Zamawiaj online z dowolnego miejsca w Polsce

 

W ofercie (prawdopodobnie) wszystko czego możesz zapragnąć.

Pierwszą zakładką, którą warto odwiedzić jest strona z produktami, czyli strona główna DrukarniaFortuny.pl. Tutaj znajdziesz wszystkie produkty drukarni podzielone na przejrzyste kategorie, od wizytówek, plakatów, ulotek, naklejek, folii samochodowych po reklamy outdoor, standy i ścianki, koperty firmowe i wiele produktów, których nie znajdziesz u konkurencji.

 

Strona główna

 

Jeżeli nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje nie zrażaj się –  poligrafia to tysiące różnych produkcji, wszystkich opcji nie byliśmy w stanie umieścić w sklepie. Wyślij do nas wiadomość z opisem produktu lub zadzwoń. 

 

Karta produktu - konfiguracja produktu i baza wiedzy

Znalazłeś interesujący Cię produkt – klikasz i lądujesz na karcie produktu. Tutaj możesz dopasować parametry produktu pod własną produkcję.

 

 

Zadbaliśmy, aby konfiguracja produktu na smarfonie była prosta i intuicyjna. Krok po kroku wybierasz parametry produktu takie jak format, zadruk, uszlachetnienia. Jeżeli będziesz miał wątpliwość co do wyboru parametru kliknij ikonkę info – żeby dowiedzieć się więcej.  Na końcu wystarczy wybrać nakład i zdecydować czy pliki przygotujesz sam, czy zlecisz nam również projekt.  Rozwiń podsumowanie zamówienia, żeby poznać termin przekazania plików na produkcję, cenę netto i brutto. Wycena gotowa. Możesz zapisać ją do dokumentu PDF, który automatycznie zostanie pobrany lub zamówić produkcję – kliknij w tym celu ikonę koszyka.

 

Zamawianie produktów od 1 szt. DrukarniFortuny.pl

 

Decyzja podjęta. Zamawiam!

Super! W takim razie potrzebujemy od Ciebie pliki do druku, lub wytyczne do zaprojektowania grafiki. Możesz je wgrać na kilka sposobów – bezpośrednio ze smartfona oraz za pomocą linków z popularnych serwerów dysków: DropBox, Dysk Google. Przesyłając pliki system od razu poinformuje Cię czy zostały wysłane poprawnie, czy w trakcie wysyłania pojawiły się jakieś błędy. Pliki możesz również dosłać  później mailem albo przez usługę WeTransfer.

Unikamy w ten sposób ewentualnych błędów i nieporozumień. Część drobnych niedoskonałości poprawiamy sami, ale te uniemożliwiające druk powodują odesłanie pliku do poprawy wraz z instrukcjami od grafika co należy poprawić. Wiele pomocnych informacji jest dostępnych w zakładce Pomoc.

 

Co z dostawą i jakością zamówienia?

Do realizacji przystępujemy od razu po zaksięgowaniu wpłaty i akceptacji przesłanych do druku plików. Produkty dostarczamy kurierami GLS lub DPD na terenie Polski za darmo. Ponad 10 lat doświadczenia w branży poligraficznej przekłada się na wypracowane przez nas standardy dotyczące jakości – pilnujemy, żeby wydrukowane przez nas prace spełniały najwyższe międzynarodowe normy jakości.

Zamawianie produktów od 1 szt. DrukarniFortuny.pl

Co do jakości naszych produkcji, niech się wypowiedzą klienci, poniżej fragment opinii redakcji Mobiletrends.pl:


„DrukarniaFortuny.pl może poszczycić się wygodnym i szybkim sposobem składania zamówień. Jej obsługa okazała się profesjonalna i pomocna, a oferta wystarczająco bogata, by spełnić podstawowe potrzeby grafika, agencji reklamowej czy biura. Jakości wydruków, przynajmniej jeśli chodzi o plakaty, nie można niczego zarzucić – jest po prostu doskonała. Również szybkość realizacji zamówienia nastraja pozytywnie (była taka jak obiecywano na stronie drukarni, a nawet szybsza). Dochodzi do tego możliwość składania zamówień w każdym miejscu (np. ze smartfona) i o każdej porze (dzięki automatycznej wycenie), darmowa dostawa kurierska, usługa sprawdzania plików do druku przez konsultantów czy opcja wysyłki incognito wprost do klienta. Wszystko to pozwala stwierdzić, że Drukarnia Fortuny jest godna polecenia.”

Źródło: mobiletrends.pl

 (10336)    (1)    0

Twój komentarz został wysłany. Dziękujęmy!
Captcha
Skomentuj na Facebooku