dostawa darmowa dostawa!

Fortuna korzyści z drukowania online

Fortuna korzyści z drukowania online

 (1242)    (3)    0

Ulotki, plakaty, rollupy, wizytówki, foldery, ścianki Pop Up, katalogi –jest co robić! Ale mamy dla Ciebie dobrą wiadomość . Zobacz jak to działa w naszej drukarni online, a przekonasz się, że może być prościej i szybciej. Słowem – fortuna korzyści :-).

DrukarniaFortuny.pl – bo o niej mowa – to nowa, ogólnopolska drukarnia internetowa, która posiada zupełnie nowe rozwiązania ułatwiające pracę każdemu marketerowi czy grafikowi. Ale od początku.

 

Drukarnia w wersji mobilnej

Wyobraź sobie taką sytuację. Wracasz ze spotkania z klientem. Polecenie – zrobić druk ulotek na targi, które już tuż, tuż, a dodatkowo panu Prezesowi skończyły się wizytówki. Oczywiście wszystko na wczoraj. Wracając ze spotkania w taxi wyciągasz telefon i przygotowujesz wycenę zlecenia.

Rabat 20% po rejestracji

Wchodzisz na stronę Drukarniafortuny.pl i na start dostajesz od nas 20% rabatu. Wybierasz produkt. Możesz ułatwić sobie zadanie korzystając z wyszukiwarki na stronie głównej. Od razu widzisz też szacunkowy czas realizacji zamówienia. Zaznaczasz format, rodzaj papieru, nakład i sprawdzasz ceny. Dzięki autorskiemu systemowi kalkulacji druku stworzenie kompletnej wyceny dla Twojego klienta trwa 1 minutę. Zanim dojedziesz do biura, plik z kalkulacją trafia na skrzynkę klienta opatrzone logo Twojej firmy.

 

Wycena druku w minutę

Właśnie tak to działa! DrukarniaFortuny.pl to pierwsza w Polsce drukarnia internetowa, która posiada wszystkie opcje w wersji mobilnej. Portal pozwala generować wyceny na formularzach z logo Twojej firmy. Nie musisz przeklejać otrzymanej od drukarni wyceny w pdf-ie na swój papier firmowy. Nie musisz też doliczać osobno marży za swoje usługi – masz taką opcję w naszym formularzu. Wgrywasz logo na swój profil i od razu generujesz gotowy dokument dla klienta. Proste? Jak nigdy

wycena_online_krok_1

wycena_online_krok_2

wycena_online_krok_3

 

Sprawdzanie plików do druku

Idziemy dalej. Klient zaakceptował zamówienie, a grafik robi projekt, który następnie trafia do nas. Chcesz mieć pewność, że po wydrukowaniu wszystko będzie wyglądało jak na projekcie, prawda?

Darmowe sprawdzanie plików do druku

Nie musisz się obawiać błędów technicznych w plikach produkcyjnych.Twoje pliki dodatkowo sprawdzimy dzięki bezpłatnej usłudze Preflight.Każdy przesłany do nas plik przejrzą nasi eksperci DTP, a drobne poprawki, możliwe do wykonania na zamkniętym PDF-ie, wprowadzą bez dodatkowych opłat. Jeśli plik nie spełni wymogów technicznych, otrzymasz raport ze szczegółowym wykazem błędów.

 

Wysyłka gratis

Pliki sprawdzone, więc można drukować. Zamówione ulotki i wizytówki powinny teraz jak najszybciej trafić do Twojego klienta, bo targi coraz bliżej, a Prezes bez wizytówek, ani rusz! W DrukarniFortuny.pl możesz wysyłać produkcje bezpośrednio do swojego klienta, dzięki usłudze incognito.

Wysyłka gratis

Po wybraniu takiej opcji możesz wybrać swoje dane jako dane dostawcy. Drukarnia Fortuny pozostaje incognito dla twojego klienta. To jest ta dobra wiadomość, ale mamy jeszcze lepszą! Każde zamówienie, nawet najdrobniejsze, wysyłamy na terenie Polski za darmo.

Jeśli to czytasz, to już znasz korzyści ze współpracy z DrukarniąFortuny.pl. Zatem do dzieła!

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowinkami? Zapisz się do newslettera.

 (1242)    (3)    0

Twój komentarz został wysłany. Dziękujęmy!
Captcha
Skomentuj na Facebooku